kama-konskie.pl
Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia tego bloga. Wszystko jest spójne, interesujące i napisane z ogromną lekkością. Autor ma świetny styl, który sprawia, że nawet dłuższe wpisy czyta się z przyjemnością. Widać ogromne zaangażowanie oraz dbałość o szczegóły. Blog wyróżnia się autentycznością i pozytywną energią. Naprawdę warto tutaj zaglądać.
