e-blue.pl
Naprawdę świetnie odnajduję się w klimacie tego bloga. Wpisy są interesujące i pełne ciekawych przemyśleń. Autor pisze w sposób bardzo naturalny, dzięki czemu czyta się wszystko z ogromną łatwością. Szczególnie doceniam szczerość oraz indywidualne podejście do tematów. Widać tutaj pasję oraz dużą dbałość o jakość treści. Bardzo wartościowe miejsce.
