sklep-junior.pl
Już dawno nie trafiłam na blog, który miałby tak przyjemny klimat. Teksty są napisane naturalnie i bez zbędnego nadęcia, co bardzo sobie cenię. Widać ogrom pracy włożonej w przygotowanie każdego wpisu, ale jednocześnie wszystko wygląda lekko i swobodnie. Najbardziej lubię to, że autor nie próbuje nikogo na siłę przekonywać do swoich racji. Czytając kolejne artykuły, miałam wrażenie rozmowy z kimś znajomym. To zdecydowanie jedna z ciekawszych stron, jakie ostatnio odkryłam.
