fatalista.com.pl
Czytając kolejne wpisy, miałam wrażenie rozmowy z kimś bardzo inspirującym. Teksty są pełne ciekawych obserwacji i trafnych spostrzeżeń. Najbardziej podoba mi się autentyczność, której często brakuje w internecie. Każdy artykuł ma własny klimat i charakter. Widać, że wszystko jest tworzone z sercem. To naprawdę świetny blog.
