brylok.pl
Od pierwszego wpisu miałem wrażenie, że trafiłem na miejsce prowadzone przez kogoś z prawdziwą pasją. Teksty są lekkie, ale jednocześnie pełne wartościowych przemyśleń i ciekawych obserwacji. Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia narracji, bo czyta się to niemal jak dobrą książkę. Każdy artykuł zostawia coś w głowie na dłużej i zachęca do własnych refleksji. Widać ogrom pracy włożonej w przygotowanie treści. To jeden z tych blogów, do których wraca się z przyjemnością nawet po ciężkim dniu.
