maplo.pl
Niezwykle przyjemnie czyta się wszystkie publikacje pojawiające się na tej stronie. Autor ma talent do budowania ciekawych historii i refleksji. Bardzo podoba mi się brak sztucznego stylu oraz przesadnego moralizowania. Wszystko wydaje się szczere i bardzo naturalne. Blog ma własny charakter i ogromny urok. Zdecydowanie będę wracać regularnie.
