klubmalucha.com.pl
Niesamowicie pozytywne miejsce w internecie. Każdy wpis wnosi coś ciekawego i sprawia, że człowiek chce przeczytać kolejny. Autor ma bardzo lekkie pióro i potrafi zainteresować praktycznie każdym tematem. Podoba mi się również estetyka oraz spójność publikowanych treści. Wszystko tworzy bardzo przyjemną całość. Zdecydowanie jeden z lepszych blogów, jakie ostatnio odwiedziłam.
